Skelbimai

Pamaldų laikas Didžiosios savaitės dienomis

Pirmadienį - ketvirtadienį šv. Mišios 18.00 val.
Kryžiaus kelias 17.15 val.

Penktadienį Kristaus Kančios pamaldos 18.00 val.
Kryžiaus kelias 17.00 val.

Didįjį šeštadienį Velykų vigilijos pamaldos 20.00 val.

Sekmadienį švęsime Viešpaties Prisikėlimą (Velykas) 8.00 val. ir 10.30 val.

Antrąją Velykų dieną pamaldos vyks sekmadienio tvarka 9.00 val. ir 10.30 val.

Dėl Atgailos, Eucharistijos ar Ligonio sakramento karantino metu prašome kreiptis į parapijos kunigus.

Prašome sekti informaciją ir vyskupų bei vyriausybės nurodymus dėl viešų pamaldų.

Keičiasi sekmadienio pamaldų laikas

Raktažodžiai:

Nuo kovo mėnesio Molėtų bažnyčioje sekmadieniais šv. Mišios aukojamos 9.00 val. ir 10.30 val.

Atnaujinamas Eucharistijos šventimas

Raktažodžiai:

Po vasario 12 d. vykusio nuotolinio pasitarimo Lietuvos vyskupai kreipėsi į tikinčiuosius, kviesdami gavėnios metu atsigręžti į maldą, artimo meilės darbus ir pasninką. Gerėjant epidemiologinei situacijai ir matant didelį poreikį palaikyti ir sustiprinti žmonių dvasią, laikantis visų saugumo reikalavimų, nuo Pelenų trečiadienio (vasario 17 d.), palaipsniui bus atnaujinamas Eucharistijos šventimas dalyvaujant tikintiesiems
Lietuvos vyskupų laiškas tikintiesiems

Lietuvos Šeimos centro kvietimas

Su džiaugsmu norime jus pakviesti į jaukius vakarus poroms su nauja Lietuvos šeimos centro
programa „Būti drauge“.
Vakarų metu pristatysime 4 poros santykių praturtinimo derinukus.
Susitikimai vyks per zoom nuo vasario 22 d. pirmadieniais nuo 19 iki 20 val.

Pamaldų tvarka sausio mėnesį

Raktažodžiai:

Lietuvos vyskupų sprendimu viešos pamaldos bažnyčiose nebus atnaujinamos iki sausio 31 d.
Lietuvos vyskupų laiškas tikintiesiems

Lietuvos vyskupų konferencijos pranešimas

Raktažodžiai:

Visi laikini pamaldų tvarkos ir sielovadinių uždavinių vykdymo būdų apribojimai, išvardinti Lietuvos vyskupų kreipimesi (INFO 24), yra pratęsiami iki 2021 m. sausio 10 d. imtinai.

Stabdomos viešos pamaldos

Raktažodžiai:

Lietuvos vyskupų nutarimu viešos pamaldos bažnyčiose stabdomos nuo gruodžio 16 d. iki sausio 3 d.
Dėl sielovadinių patarnavimų galima kreiptis į parapijos kleboną ir vikarą telefonu arba elektroniniu paštu.

Lapkričio 15 d.

Raktažodžiai:

Švęsime Aušros Vartų Mergelės Marijos Gailestingumo Motinos atlaidus (11 val.).
Atlaidų šv. Mišių aukai vadovaus ir homiliją sakys Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis.

Lapkričio 2 d.

Vėlinės - mirusiųjų paminėjimo diena. Šv. Mišios Molėtų bažnyčioje - 9, 11 ir 18 val.
Procesija į naująsias Molėtų kapines vyks 16 val.

Žvakės bus šventinamos po kiekvienų šv. Mišių.

Visą Vėlinių aštuondienį melsimės už mirusiuosius.

Lapkričio 1 d.

Visų Šventųjų iškilmė (šventė visiems katalikams privaloma) - šv. Mišios Molėtų bažnyčioje 9, 11 ir 18 val.
Procesija į senąsias Molėtų kapines vyks 17 val.

Žvakės bus šventinamos po kiekvienų šv. Mišių.

web sprendimas c-4