Sausio 29 d.

Tęsiame Sinodo kelionę ir kviečiame mūsų parapijos tikinčiuosius į susitikimą Molėtų parapijos namuose sausio 29 d. po šv. Mišių. Dėkojame, kad ateinate, kad kalbatės, kad dalinatės, ir kad jums rūpi mūsų Bažnyčios ateitis.

Pristatome antrą temą : „Klausytis ir kalbėti."
„Atsiverkime Viešpaties Dievo, norinčio savo šviesa nušviesti mūsų kelią, staigmenoms. Atsiverkime klausyti Jo balso taip pat per mūsų brolius ir seseris. Tuo būdu padėsime vieni kitiems drauge keltis, o šiuo sunkiu istorijos momentu tapsime naujų, viltingų laikų pranašais.“ (Popiežius Pranciškus)

Dalinsimės mintimis bei įžvalgomis šiais klausimais:

1. Kur mes, kaip Bažnyčia, esam tapę kurčnebyliais – ir tarpusavyje, ir esantiems viena koja Bažnyčioje arba už jos ribų? Kokia kalba kalbame ir kokios kalbos reikia šių dienų pasauliui

2. Kas Bažnyčioje įgalina ar trukdo kalbėti drąsiai, atvirai ir atsakingai?
Kas padeda ar neleidžia įsiklausyti į kitą?

3. Kur man, kaip Bažnyčiai, jos Kūno nariui ir dėl jos, dėl dalyvavimo joje autentiškiau, visavertiškiau, reikia Jėzaus prisilietimo ir gydymo?

Moderatorės

Vilma Židonienė 861261817
Vilma Kazakevičienė 8 656 48140

Pridedame asmeninių įžvalgų anketą.

Komentarai

vilma k portretas

Susitikimas

Garbė Jėzui Kristui !

Patikslinu, jog esate laukiami sausio 29 d. po vakarinių šv. Mišių.