Skelbimai

Esame kviečiami dalyvauti šv. Mišių aukoje

Raktažodžiai:

Šv. Mišios aukojamos dalyvaujant tikintiesiems Molėtų bažnyčioje pirmadieniais - penktadieniais 18 val., šeštadieniais 10 ir 18 val., sekmadieniais 9 ir 11 val.

Videniškių bažnyčioje šeštadieniais ir sekmadieniais 12 val. Stirnių bažnyčioje sekmadieniais 13 val.

Į bažnyčią įleidžiami tikintieji su veidą dengiančiomis kaukėmis, išlaikant saugų atstumą tarp pamaldų dalyvių (10 kvadratinių metrų vienam žmogui).

Esame Viešpaties laukiami

„Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti: aš jus atgaivinsiu!“ Mt 11. 28
Kviečiame Švenčiausio Sakramento adoracijos maldai penktadieniais nuo 18.30 iki 19.30 val.
Adoracija - ypatingas Dievo garbinimas Švenčiausiame Sakramente.
“Jėzus laukia mūsų Švenčiausiame Sakramente.” Šv. Jonas Paulius II

Lietuvos vyskupų konferencijos pranešimas

Raktažodžiai:

Dėl pamaldų ir sielovados tęsiantis karantinui

Atsižvelgiant į svarbų tikinčiųjų poreikį dalyvauti šv. Mišiose bei priimti sakramentus ir laikantis bendrų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nuostatų, skirtų visuomeninei veiklai karantino laikotarpiu, nuspręsta nuo balandžio 27 dienos taikyti šias normas:

Informacija Molėtų parapijos tikintiesiems dėl sielovados karantino sąlygomis

Raktažodžiai:

Nuorodos koronaviruso epidemijos - karantino metu:

1. Šv. Mišios bažnyčioje aukojamos be tikinčiųjų. Šv. Mišias užsakę tikintieji tą dieną yra kviečiami savo intencija melstis namie ir priimti dvasinę Komuniją.

2. Sekmadienį ir kitomis dienomis, kviečiame stebėti šv. Mišias per TV, klausytis radijo transliacijų.

Velykinis sveikinimas pal. Teofiliaus bičiuliams

Mieli palaimintojo Teofiliaus bičiuliai!

„Tai pasakęs, jis parodė jiems rankas ir šoną. Mokiniai nudžiugo, išvydę Viešpatį. O Jėzus vėl tarė: „Ramybė jums! Kaip mane siuntė Tėvas, taip ir aš jus siunčiu.“ (Jn 20, 20-21)

Prisikėlusio Jėzaus dovana

Brangūs broliai ir seserys,

su šv. Velykomis! Mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus prisikėlimas iš numirusių yra džiugiausia žinia, kokią žmonija yra girdėjusi! Sveikiname Jus šią didžią mūsų tikėjimo šventės dieną! Ji mums skelbia: Dievas aplankė žemę kaip Jėzaus Kristaus asmuo, Jis žmones mokė, guodė ir gydė, tačiau buvo neteisingai apkaltintas ir nužudytas, bet trečią dieną prisikėlė iš numirusių. Jėzaus prisikėlimas parodė, koks yra žmogaus gyvenimo tikslas – mes esame sukurti amžinybei!

Kaišiadorių vyskupo gavėnios žodis šiuo sunkiu išbandymų metu

Raktažodžiai:

Mieli broliai kunigai, seserys vienuolės, brangūs vyskupijos tikintieji!

Gavėnios metu esme vedami per žmogaus išgelbėjimo slėpinį. Veda mus Jėzus, Aukščiausiojo Tėvo Sūnus. Veda kalbėdamas mums Šventojo Rašto žodžiais ir atskleisdamas nuostabų Dievo veikimą. Veda į Prisikėlimo slėpinį nešdamas kryžių.

Lietuvos vyskupų laiškas Gavėnios metui

Raktažodžiai:

Brangūs broliai ir seserys, esame Gavėnios laike. Šiais metais jis labai skirtingas nuo to, ką esame patyrę anksčiau. Koronaviruso plitimas pasaulyje stabdo visų mūsų nuolatinį skubėjimą ir primygtinai skatina mus pažvelgti į save ir pasaulį naujomis akimis. Tad ypač šiuo laiku, kai esame ypatingos situacijos pasaulyje akivaizdoje, turime galimybę šią Gavėnią naujai išgirsti Bažnyčios kvietimą atsiversti ir tikėti Evangelija. O tai reiškia daugiau laiko skirti maldai, atsigręžti į Viešpatį, skvarbesniu žvilgsniu pažvelgti į savo gyvenimo prasmę, į mūsų artimuosius, mūsų bendruomenes, mūsų vargšus. Kas galėjo pagalvoti, kad šiais metais Gavėnios laikas mus kvies šių tikslų siekti aplinkoje, kuri mus vienija šiomis dienomis?! Stabdomas judėjimas, įvairūs renginiai, pagaliau, stabdomas triukšmas.

Informacija Lietuvos tikintiesiems dėl sielovados karantino sąlygomis

Raktažodžiai:

Mieli tikintieji, norime pateikti kelias praktines gaires apie sielovadą karantino sąlygomis.

Gyvenimas tęsiasi, pateikdamas naujus iššūkius, tačiau taip pat – ir naujas galimybes. Kiekvienoje situacijoje stengiamės tikėjimu atpažinti Dievo artumą ir dalyvauti Jo gailestingojoje meilėje. Ieškodami iškylančių klausimų sprendimo, išlaikykime pasitikėjimą Dievu ir pagarbą bei veiklią meilę vieni kitiems. Būkime degančiu žiburiu, kuris šviečia visiems (plg. Mt 5, 15).

web sprendimas c-4