Skelbimai

Lapkričio 19 d.

Aušros Vartų Mergelės Marijos Gailestingumo Motinos atlaidai Molėtų bažnyčioje (11 val.).

Po šv. Mišių vyks baigiamasis XVI-ojo sakralinės muzikos festivalio koncertas.

Lapkričio 13 d.

Molėtų parapijoje lankysis Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas ir atliks kanoninę vizitaciją.
Vyskupas susitiks su parapijos pastoracinės tarybos nariais, parapijoje veikiančių oragnizacijų atstovais bei parapijiečiais.

Susitikimas su vyskupu vyks 16.30 val. parapijos namuose.

Lapkričio 12 d.

Molėtų bažnyčioje vyks renginys "Choras katalikų bažnyčios liturgijoje".
Lektorius - kun. dr. Vilius Sikorskas
Lektorius ir dirigentas - Linas Balandis

Atlieka Vilniaus berniukų ir jaunuolių choras "Ąžuoliukas"
Meno vadovas Vytautas Miškinis

Pradžia 12 val.

Lapkričio 2 d.

Raktažodžiai:

Vėlinės - mirusiųjų paminėjimo diena. Šv. Mišios Molėtų bažnyčioje 9, 11 ir 18 val.
16 val. vyks procesija į naująsias Molėtų kapines.

Žvakės bus šventinamos po kiekvienų šv. Mišių.

Lapkričio 1 d.

Visų Šventųjų iškilmė - šv. Mišios Molėtų bažnyčioje 9, 11 ir 18 val.
17 val. vyks procesija į senąsias Molėtų kapines.

Žvakės bus šventinamos po kiekvienų šv. Mišių.

(šventė visiems katalikams privaloma)

Spalio 22 d.

Molėtų bažnyčioje vyks sakralinės muzikos festivalio koncertas.

Pradžia 12 val.

Esame Viešpaties laukiami

„Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti: aš jus atgaivinsiu!“ Mt 11, 28.

Kviečiame šeštadieniais Švenčiausio Sakramento adoracijos maldai 16.30 - 17.30 val.

Adoracija - ypatingas Dievo garbinimas Švenčiausiame Sakramente.

“Jėzus laukia mūsų Švenčiausiame Sakramente.” Šv. Jonas Paulius II.

Paroda

Raktažodžiai:

Spalio 8 d. 13 val. Molėtų parapijos namuose atidaroma Utenos krašto tautodailininkės Irenos Juškienės darbų paroda "Riešinės".

Spalio mėnuo Švč. M. Marijos garbei

Spalio mėnesį tikinčiuosius kviečiame melstis Rožinio - Rožančiaus malda, apmąstant slėpinius ir taip pagerbiant Dievo Motiną Švč. M. Mariją. Mūsų bažnyčioje Rožančiaus pamaldos vyksta pusvalandį prieš šv. Mišias. Kas neturi galimybių kasdien dalyvauti rožančiaus pamaldose bažnyčioje, kviečiame melstis namuose kartu su šeimos nariais.

Įrašymas į Rožinio ir Škaplieriaus draugiją

Spalio 29 d. 11 val. Eucharistijos šventimo pradžioje vyks vaikų įrašymas į Rožinio ir Škaplieriaus draugiją. Vaikai priėmę I Komuniją kviečiami registruotis zakristijoje pas kunigą (prieš ir po šv. Mišių).

web sprendimas c-4