Kviečiame į Alfa kursus

Molėtų parapijos sielovados centras kviečia į Alfą kursą suaugusiems. Šis kursas - tai svarbiausios žinios apie krikščionių tikėjimą ir tikėjimo gilinimas.

Alfa kursas atnaujina tikėjimo pagrindų žinias. Tai šiuolaikiškas būdas iškovoti žmogų Jėzui.

Mūsų parapijoje jau keletą metų vyko Alfa kursas suaugusiems. Šiais metais taip pat organizuojamas Alfa kursas suaugusiems (nuo 18 m.) ir tėvams, kurių vaikai rengiasi Pirmosios Komunijos ir Sutvirtinimo sakramentams.
Alfa kursas skirtas VISIEMS, norintiems geriau pažinti krikščionybę, išsklaidyti abejones apie tikėjimo tiesas, rasti atsakymus į rūpimus krikščioniško gyvenimo klausimus.
Kurso metu žiūrėsime Alfa kurso video medžiagą, diskutuosime įvairiomis tikėjimo temomis, dalinsimės savo mintimis, patirtimis ir liudijimais, stiprinsim bendrystę, tikėjimą, atvirumą, ryšį su Jėzumi, bendrausime vaišindamiesi arbata.

Po kurso išklausymo dalyviai išvyktų visam savaitgaliui į rekolekcijas.

Susitikimai vyks trečiadieniais po 18 val. šv. Mišių (kviečiame jose dalyvauti) parapijos namuose
(Šv. Jono Pauliaus II g. 2, II a.).

Išdrįsk ir ateik!
Ieškokime Tiesos kartu. Diskutuokime kartu gyvai. Nes Tiesa mus išlaisvins.

Įsiliekime į parapijos gyvenimą.

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis zakristijoje po šv. Mišių.

APIE ALFA KURSĄ

ALFA kursas - tai evangelizacinis kursas, kurio metu susipažįstama su pamatinėmis krikščionybės tiesomis ir kviečiama asmeniškai išgyventi Švenčiausios Trejybės slėpinį bei rasti vis artimesnį santykį su Jėzumi. Čia yra galimybė pasidalinti savo mintimis, ieškoti atsakymų į esminius gyvenimo klausimus bei rasti bendraminčių. Jis skirtas ir netikintiems, ir tikintiems, kurie nori geriau pažinti krikščionybę bei gilintis į jos tiesas.
Alfa kursas prasidėjo Didžiojoje Britanijoje, centriniame Londono rajone, Bromptone, Šventosios Trejybės anglikonų bažnyčioje XX a. 8 dešimtmečio pabaigoje. Pirminis kurso tikslas buvo neformalioje aplinkoje naujiesiems krikščionims pateikti pagrindinius krikščionybės principus.
1990 m. buvęs teisininkas Nicky Gumbel perėmė kurso vedimą. Jis pastebėjo, kad toks kursas galėtų būti naudingas nelankantiems bažnyčios žmonėms, ir adaptavo medžiagą šiai klausytojų grupei.
Po 1990 m. Alfa kursas ėmė sparčiai plisti Didžiojoje Britanijoje ir už jos ribų. Vis daugiau bažnyčių ir bendruomenių atrado šio kurso vertę perteikiant esmines krikščionybės tiesas neformalioje aplinkoje.
Šiuo metu 166 šalyse kasmet vyksta daugiau nei 55 500 kursų.