Pažvelgus iš arčiau

Raktažodžiai:

2010 m. spalio 2 d.
(Justė Urbonavičiūtė)

Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau
Pažvelgus iš arčiau

Komentarai

AMI portretas

Gražu

Na, man tai viskas labai gražu. Jums - dažnai matyta, pripratusi akis gal, bet man tai labai gražu. Jau ir ankstesnėse galerijos nuotaukose akį traukė puošni Monstrancija. O kai  iš taip arti gali grožėtis, tai iš vis...

Aurelija portretas

Užtikau šitas foto :]

Užtikau šitas foto :] labai gražu... 

Ir kilo mintis - padaryk parodą su šiom foto... Kodėl rankos? Kodėl Marija? Durys? Švenčiausias? Viskas turi prasmę, viskas taip svarbu... Ir kodėl? Yra labai įdomu ir gražu... O jei dar parodą padarytum su skaitymais (pasidomėk Maldom, giesmių žodžiais ir t.t.) priskirk kiekvienai foto ką nors, nu žodž. pasitelk vaizduotę ir taip jėga bus, manau kad draugams patiktų :]

web sprendimas c-4