Vasario 16 d.

Trispalvę Lietuvos vėliavą iš Molėtų bažnyčios nešėme per pirmąjį Molėtų sąjūdžio mitingą. Nuo to laiko praėjo 30 metų. Simboliška, kad vėliava „užaugo“ ir šį sekmadienį, minėdami Vasario 16-osios šventę, kviečiame visus kartu nešti rekordinę (200 m ilgio) vėliavą.

Šią vėliavą mums skolina uteniškis režisierius Erikas Druskinas. Jis yra šios vėliavos sumanytojas, siuvėjas, mecenatas ir savininkas. Vėliava apkeliavo daugiau nei 200 vietovių. Savo kelią pradėjusi nuo Arkikatedros aikštės Gedimino prospektu iki Seimo Vilniuje, ji pabuvojo Briuselyje, Kijeve, Odesoje, Tbilisyje, Rygoje bei kituose pasaulio miestuose. Ją tiesė Kauno, Anykščių, Utenos, Šiaulių, Panevėžio, Šalčininkų ir kitų Lietuvos miestų gatvėmis. Vėliavą skleidžia vietos bendruomenės, organizacijos, savanoriai, kuriems yra svarbi Lietuvos Vienybės idėja. Mes kartu su režisieriumi Eriku Druskinu tikimės, kad Vienybės vėliava Vienybei pakvies ir mūsų miesto bendruomenę.

Kviečiame vienytis prie Vienybės vėliavos 2020 m. vasario 16 d. 12 val.
Po šv. Mišių kviečiame ateiti prie Molėtų bažnyčios, stoti į dvi nešančiųjų vėliavą puses, imti už vėliavos krašto ir iškilmingai žengti kartu simboliniu vienybės keliu nuo bažnyčios iki kultūros namų.