Prasidės bažnyčios vidaus dažymo darbai

Šių metų balandžio 10 d. Molėtų parapijos klebonas monsinjoras Kęstutis Kazlauskas ir Vytauto Kubiliaus IĮ "Pastatų restauravimas, kultūros paminklai, dekoratyvinė tapyba, polichrominis dažymas, dekoratyvinis tinkas, dirbtinis marmuras", atstovaujama  V. Kubiliaus, pasirašė darbų rangos sutartį, kurios vertė yra 259 tūkstančiai litų.

Pasirašant sutartį dalyvavo rajono meras Stasys Žvinys, paveldosaugininkė Nijolė Stanionienė, parapijos bendruomenės bei rajono spaudos atstovai.

V. Kubiliaus IĮ, kuri specializuojasi pastatų restauravimo srityje, atliks Molėtų bažnyčios vidaus dažymo darbus. Ilgametę darbo patirtį turintis V. Kubilius, vadovavęs Vilniaus, Kauno katedrų, Bernardinų bei daugelio kitų Lietuvos bažnyčių restauravimo darbams, pristatė galutinai suderintą bažnyčios vidaus dažymo spalvinę gamą bei darbų atlikimo eigą. Restauravimo tarybos sprendimu Molėtų bažnyčios vidus bus dažomas ochros spalva bei jos atspalviais, lubos – šviesiai melsva spalva.

Sutartyje numatytus bažnyčios vidaus dažymo darbus, kurie bus atliekami etapais, numatyta atlikti per 18 mėnesių. Tačiau, esant sklandžiam finansavimui, darbai gali būti užbaigti jau iki šių metų pabaigos. Tikimasi sulaukti paramos iš rajono savivaldybės bei verslininkų. Šiuo metu bažnyčios vidaus dažymo darbus yra parėmusios 276 šeimos ir yra sukaupta per 23 tūkstančius litų.

Bažnyčios vidaus dažymo darbai prasidės balandžio 15 dieną.

Jono Bareikio nuotrauka