Parapijos "Caritas" prisidėjo prie "Maisto banko" akcijos

Spalio 20-21 dienomis visoje Lietuvoje vyko rudeninė „Maisto banko“ akcija, kurios metu prekybos centruose buvo galima nupirkti ir paaukoti vargingai gyvenantiems žmonėms ilgai negendančių maisto produktų. Ši akcija vyko ir Molėtų didžiuosiuose prekybos centruose. Ją vykdė Molėtų krašto žmonių su negalia sąjunga, gausių šeimų bendrija „Šeimynėlė“ ir pirmą kartą prie akcijos prisijungusi Molėtų parapijos katalikiška organizacija „Caritas“.

Molėtų parapijos „Caritas“ vadovė Aurelija Lukošienė dėkojo 269 aukotojams, kurie iš viso paaukojo per 740 maisto produktų vienetų. „Esame labai dėkingi žmonėms už jų gerumą, - kalbėjo A. Lukošienė. - Paaukoti maisto produktai bus išdalinti stokojantiems senyvo amžiaus žmonėms ir vargingai gyvenančioms šeimoms“.

L. Gaižutienės tekstas ir nuotrauka