Gegužės 29 d.

Praeitą rudenį atsiliepusieji į kvietimą dalyvauti dvasinėse pratybose jau baigia 33 savaites trukusį Dievo žodžio mąstymo, maldos ir tikėjimo gilinimo kursą. Šia proga rengiama piligriminė kelionė į Dievo namus Rudesos koplyčioje, kur bus švenčiama Eucharistija.

Visus norinčius kviečiame jungtis kartu piligrimystei ir maldos bendrystei.

Į piligriminę kelionę leisimės gegužės 29 d. (sekmadienį) 14 val. nuo Molėtų bažnyčios.

Komentarai

Karolism portretas

Žygis

Žygis buvo labai šaunus :)

Dievas davė lietų, kuris sustiprino mūsų liudijimą, nes tai parodė, kad mes nepabūgom būt šlapi dėl Dievo. Rodos prašiau Dievo prieš žygį, kad Jis duotų gerą orą, bet Jis padarė dar geriau. ;)
Bet, aišku, Jis davė nuostabų orą šventų Mišių metu ir po Jų. Grįžtant namo pro mašinos langą mačiau labai gražų dangų. Tai buvo tarsi "du dangūs", nes matėsi aukštai esantys debesys ir žemiau plaukiantys sluoksniniai debesys. Vaizdas išties buvo labai gražus.

Beje, kai giedojome po šventųjų Mišių, jaučiau laimę, bet manau, kad laimės pilnatvę galima pajusti tik Danguje, o ar ten pateksime - ne mums spręsti...

gabi31 portretas

Pritariu

Aš tau labai labai pritariu :)

Regvita portretas

Piligriminis:)

Man toks žygis buvo pirmas. Ir jis buvo toks žiauriai labai labai geras. Iš pradžių galvojau, kad permirksime nuo lietaus, bet to tikrai nebuvo. Einant per lietų aš labai susimąsčiau. Tas žygis pastiprino mano tikėjimą ir bendravimą tarpusavyje.

Manau, jog toks žygis buvo tikrai dar nepaskutinis!:)

Justinatas portretas

?

Tu nesušlapai?;o

Vilma portretas

Skaitau Regvitos komentarą

Geras :) Skaitau Regvitos komentarą ir jau galvoju lygiai to paties paklausiu ;D Nes aš dar ir šiandien sloguoju nuo to piligriminio :)) Bet šiaip man kažkaip džiugu, kad jums tai buvo kažkas daugiau nei ėjimas... Tikrai džiaugiuosi jumis! :)

RU portretas

Oras

Jis davė tokį orą, kokio reikėjo. Ir oras buvo pats geriausias...:)
Ora pro nobis...

mm portretas

Laukiam

Laukiam laukiam nuotraukų. ;)

RU portretas

Bus :)

Labai šlapios... Bet jau baigia 'džiūti'... :)

mm portretas

Labai

Labai gerai. ;)

web sprendimas c-4