Šlovinimo vakaras

Raktažodžiai:

Ateinantį ketvirtadienį (birželio 14 d.) kviečiame į tikėjimo liudijimo šventę.

Molėtų parapijoje svečiuosis Vilniaus Kalvarijų jaunimas ir Kaišiadorių vyskupijos jaunimo komanda (KVJK).

Vakarinių šv. Mišių metu giedos Vilniaus Kalvarijų jaunimas.

Šlovinimo vakaro programoje: giesmės, liudijimai, mokymas apie šv. Ignacą Lojolą,
pantomimos pasirodymai.

Šlovinimo vakaro pradžia 20 val.

Komentarai

MoMaMo portretas

Pantomima

Dalinuosi trumpa akimirka iš to vakaro, nors ir po tiek laiko... :) Prisiminimui, kiek davė pats planavimas, tam ruošimasis, repetavimas, ir galbūt naujų dalykų iš viso to atradimui dabar (?) :)

Vilma portretas

Vaidinimas

Vien geri prisiminimai iš šio vakaro.. :) O vaidinimas (iš visos to vakaro programos) ir padarė didžiausią įspūdį, tiek dėl jūsų talentų, kurių nesitikėjau, kad turit, tiek dėl taip gerai perteiktos minties.. dar dabar prisimenu, kaip virpėjo iš džiaugsmo širdis į jus bežiūrint ir kaupėsi ašaros, suvokiant, kad ir dėl manęs Jėzus taip kovoja, kai kaskart nuklystu ir kad tai JIS STIPRYBĖ mano silpnume :) Ačiū, Draugai už tokią dovaną ir tik nepaleiskit savo talentų! :)

Svajonė portretas

hmm

Net apsiverkiau žiūrėdama. Stipru.

Regvita portretas

Jėzus išgelbėjo mus!

Aš šią pantomimą, keista, bet žiūrėjau ne vieną kartą. Kai dar ruošiamės, repetavome prieš pasirodymą negalvojau jog išeis suvaidinti taip gerai. O aš iš vis buvau tik keliose repeticijose, nes buvau išvykusi. Prieš patį pasirodymą stoviu ir galvoju, meldžiuosi, kad tik viskas išeitų ir kad nors vienam žmogui ši pantomima padėtų melstis ir paliestų širdį. Tai va, pasikartosiu, nesitikėjau, jog viskas išeis. Labai noriu padėkoti Povilui Slaminiui, kad Jis suvedė mus vaidinti, kad išliko stiprus ir griežtas per visas mūsų repeticijas, nes buvo ir nenoro, ir pykčio. O pati dabar jau daug kartų žiūrėdama, žiūriu ir taip džiaugiuosi. Jėzus myli, tai Jis atpirko mus! O dar prisidėti prie vaidinimo, vaidinti buvo nepakartojama! Ačiū! Tai iš tiesų buvo labai daug. Dar ir dabar prisimenu šią pantomimą savo kasdienybėje.

Ir šiaip, tas vakaras, liudijimai ir giesmės labai įstrigo ir davė peno mano širdžiai.

web sprendimas c-4