Tapybos ir skulptūros darbų paroda

2015 m. gruodžio 6 d.
Molėtų parapijos namuose atidaryta tapybos ir skulptūros darbų paroda iš Utenos kraštotyros muziejaus fondų. Jaukioje parapijos namų parodų salėje sustojusios medinės šventųjų skulptūros, rodos, kalbasi su šventaisiais, kunigaikščiais, kurių portretai puošia parodų salės sienas. Dvi viena kitą papildančios ir ypatingą adventinę nuotaiką kuriančios parodos - dviejų kūrėjų - iš Anykščių rajono kilusios Elenos Vilkickienės ir Utenos rajone gyvenančios Anelės Araminienės pokalbis apie džiaugsmu spinduliuojančią kūrybinę veiklą, kurioje sudėta tikėjimas, meilė ir viltis... Parodos atidaryme kalbėjo jos organizatorė Aurelija Lukošienė, monsinjoras Kęstutis Kazlauskas, parodą pristatė Utenos kraštotyros muziejaus metodininkė Milda Skaisgirienė. Apie tai, kaip pradėjo drožti skulptūras žento nupirktais ir pamirštais kalteliais, pasakojo į parodos atidarymą atvykusi tautodailininkė 75 metų Anelė Araminienė.  Parodos atidarymui saksofonu muzikinį foną sukūrė Molėtų menų mokyklos mokytojas Marius Deksnys.

Gražinos Maciulevičienės nuotraukos

Tapybos ir skulptūros darbų paroda