Nežinau, ar skaitėte šį straipsnį...

Keistai pasijutau paskaičiusi, tiesą sakant... Arba kažko nesupratau... Arba "nepriaugau" dar... Gal padiskutuokim?

mm portretas

Kaip

Kaip pasijutai? ;)

Piano portretas

Ogi

...kaip plyta į galvą :) Ar panašiai... Aišku, straipsnis rimtokas, gal todėl iki šiol tylu. Norėtųsi išgirsti ir protingesnių už save nuomonę.

Labiausiai pakerėjo ši pastraipa: tikrai ne retoje parapijoje tradiciškai nuobodūs tikintieji jaunatviško kunigo yra kurstomi "atsinaujinti". Žiū, tuoj susiburia mergelių chorelis ir aistringai traukia "šventiškas" daineles dažnai erotiškais tekstais "apie Jėzų", kurio jos taip laukia ir taip trokšta.

Čia matyt apie charizmatines giesmes. Kažkam matyt jos rimtai kliudo gyventi. Visokių niuansų mačiau, bet kad taip... Net nežinau. Brrr...

bralgis portretas

Nesu protingesnis, bet

Nesu protingesnis, bet Povilas liepe parasyt, tai parasysiu. Atsiprasau, kad sveplai, ne namie esu...

Pirmiausia - kontekstas. Straipsnis yra Lietuvos Ryto svetaineje, kuris jau seniai rodo, kad yra priesiskas Baznyciai. Taigi, nera ko tiketis objektyvumo.

Antriausia - straipsnio tipas. Jei paziuresit atidziau, pamatysit, kad straipsnis nenori nieko pasakyti. Jis ivardina dvi puses, jas supriesina, ir galiausiai nepritaria ne vienai is ju, bet parodo, kad abi yra blogos :) Tai - senas ir gana nuvalkiotas budas sukelti komentaru karus, kuriuos veliau butu galima cituoti ir rodyti, kad tie katalikai del religijos pasiryze vienas kitam gerkle perkasti.

Na ir treciausia - akivaizdzios nesamones tekste :)

a) Autorius sako: taip pat spėliojama, kad ... būtų siekiama sugražinti rimtį į celebracijas.
O po keliu pastraipu kalba jau visai kitu svoriu: Grįžkime prie cituoto Vatikano spaudos pranešimo.

:)))

b) erotiškais tekstais "apie Jėzų", kurio jos taip laukia ir taip trokšta
... gautusi taip, kad kiekvienas norintis gerti yra seksualinis maniakas?

:)))

c) Šventimas juk mūsuose yra sietinas su linksmybe, šypsenomis, šurmuliu, gausa, šokiais, girtumu ir t.t.
Ziurejau vasario 16 ceremonija per telika. Nemaciau ne vieno is isvardytu dalyku. Ar tai reiskia, kad tai nebuvo svente, ar tai reiskia, kad tai kas ten vyko buvo ne "musu" reikalas?

:)))

Ok... klebonas kviecia eit pietaut... zodziu - nereiketu pamesti galvos skaitant tekstus. Ir vertetu nepamirsti, kad yra zmoniu, kurie leidzia sau meluoti tiesiog i akis. Netgi jei tas melas yra uzrasomas. Ir netgi jei jis uzrasomas didziausio Lietuvos dienrascio puslapiuose. Del to turetu buti sarmata ne tikintiesiems, bet tiems, kurie juos smeizia :)

Sekmes.

PT portretas

Aš tik

Aš tik dėl "liturginės reformos" :) Vatikano II susirinkimas leidęs 'naujoviškai' aukoti Mišias nė nenumanė dėl galimos betvarkės, todėl norisi "reformos reformos", kai Mišios pradeda atrodyti taip:

Ir taip toliau...

Tik negalvokit kad viskas taip liūdna ;)

bralgis portretas

Jėgaaaaa :) likau sužavėtas

Jėgaaaaa :) likau sužavėtas :)

RU portretas

Kaip kas moka :)

Vatikano II susirinkimas pakvietė tikinčiuosius sąmoningai ir aktyviai dalyvauti liturgijos šventime. Tai va ir matom aktyviai demonstruojamą sąmoningumą...

mm portretas

Eina sau

Eina sau. Išsižiojau...

Vilma portretas

Festivalis

Oho :)) Aš irgi "truputėlį" išsižiojau... Man tas antras labiausiai šokiruojantis. Mišios kaip koks festivalis. Pasėdi, pašoki, užvalgai keptų dešrelių, nueini priimti Komuniją, kurią dalina kas tik nori... Šiurpu...

AMI portretas

Pirmas

Man tai pirmas vaizdelis l. patiko. Meniška :)

mm portretas

Mane

Mane tai tas antras irgi labiausiai šokiravo. Taip pigiai, be jokio šventumo... Kaip festivaly arba kaip mugėj... Sunku patikėti, kad taip vyksta iš tikrųjų. Trūksta žodžių.

AMI portretas

Tai, kad

Tai, kad apie antrą nėra ką nei piktintis, nei kalbėti...

web sprendimas c-4