Raktažodžiai:

Šių metų Lietuvos jaunimo dienos į kiekvieną kreipiasi žodžiais "Kelkis ir eik"  (Mk 2, 1-12). Ar dalyvausite šiame renginyje? Jei taip, ko tikitės iš šių jaunimo dienų? 

mm portretas

Laukiant LJD

Taigi... Šiais metais vyksiančios Lietuvos Jaunimo Dienos kviečia: "Kelkis ir eik!" Tokiais žodžiais Jėzus kreipėsi į paralyžiuotąjį. Kelkis ir eik! Jėzus tai ištaria ir šiandien. Kiekvienam. Paralyžiuotajam, netikinčiam, negalinčiam, nenorinčiam, negyvenančiam... Kelkis ir eik!

Tikiu, kad šios Jaunimo Dienos bus prasmingos ir palies kiekvieną. Tikiu, kad Jėzaus kvietimą išgirs ne tik tikintis jaunimas, bet ir netikintis. Ypač netikintis. Tikiuosi, kad Jėzus iš tų 7000 jaunų žmonių laimės dar bent... Kelis :) Pakvies. Pakels. Išgydys. Ir ne tik jaunų. Noriu tikėti, kad ir vyresnė karta, matydama LJD, patikės jaunimu ir Viešpačiu.

Pati asmeniškai važiuoju į LJD tarnauti. Savanoriauti :) Tik to ir tikiuosi. Kad sugebėsiu tarnauti. Duoti. Tiek, kiek galiu, o po to dar ir tiek, kiek reikia :) Norėčiau bent vienam žmogui būti ženklu - taip, Jis yra, Jis prisikėlė ir Jis labai mus visus myli. Ir kviečia - kelkis ir eik! Džiaukis, tikėk, mylėk. Ir gyvenk!

Tad linkiu prasmingų ir Dievo malonėmis gausių Lietuvos Jaunimo Dienų mums visiems visiems! :)

Vilma portretas

Taip

Taip, dalyvausiu. Neturėjau laiko giliau apie tai pamąstyt, bet nesitikiu nieko. Geriausi dalykai nutinka netikėtai. Tegu Viešpats mane nustebina :))

Kornelija portretas

LJD

O aš negaliu patikėti, kad šis renginys, kuris buvo taip ilgai lauktas, kuriam tiek daug ruoštasi, jau kitą savaitę:))

Mano miestas, Panevėžys, Jaunimo dienoms aktyviai ruošiasi jau nuo rugsėjo. Iš pradžių buvo tik maldavimai per Mišias, remėjų ieškojimas.. Vėliau - šeimų, galinčių priimti į savo namus LJD dalyvius, paieška. O toliau darbų vis daugėjo ir daugėjo.. Įvairūs seminarai, rekolekcijos parapijų lyderiams, savanoriams.. Visi stengėsi mus kuo geriau paruošti tiems dideliems darbams laukiantiems prieš/per  Jaunimo dienas. Po naujųjų metų svarbiausi darbai buvo surasti kuo daugiau šeimų galinčių priimti dalyvius į savo namus. Reklamuoti LJD mokyklose ir šiaip įvairiose vietose. Kuo mažiau laiko lieka iki Jaunimo dienų, tuo ir darbų daugiau. Skambinti šeimoms, priimančioms dalyvius, kviesti į šeimų susitikimus, bei juos rengti, persiūti vėliavas, savanorių liemenes, lankstyti įvairias dėžutes, kvietimus, himno cd dėklus ir taip toliau..  Panevėžio vyskupijos jaunimo centras tapo lyg LJD sandėlis pilnas įvairių liemenių, žvenkliukų, stovų, maišų ir taip toliau. Jau ketvirtadienį į Panevėžį atvažiuoja apie 400 Lietuvos savanorių, o Panevėžio savanoriai (kurių yra apie 200) pradeda darbą dar ankščiau - antradienį.Pats pasiruošimas LJD man davė tiek daug neįkainojamos patirties bei džiaugsmo, kad net nesusimąsčiau, ko dar daugiau galiu tikėtis iš pačių Jaunimo dienų. Ištikrųjų tai šiuo metu turbūt didžiausias noras, kad viskas praeitų sklandžiai, kad visiems atvykstantiems tai būtų tikra Tikėjimo šventė, susitikimas su Jėzumi.  O aš dalyvausiu atviromis rankomis, nieko nesitikėdama, bet juk Viešpats visuomet žino geriau, ko mums reikia, tad tikiuos, kad Jis suteiks būtent tai, ko man reikia, kaip Vilma sakė - nustebins:)
Tad linkiu visiems pačios nuostabiausios Tikėjimos šventės. Kad kiekvienas išsivežtumėt iš čia kažką daugiau, nei turėsit atvažiuodami:))

Lolita portretas

LJD savanorystė

Lietuvos Jaunimo Dienos - tai puiki proga naujai susitikti su Dievu. Žodžiai "kelkis ir eik" skatina iš naujo keltis iš netyrumo, iš neskaistumo, iš netikėjimo ir iš nuodėmės į visada laukianti Jėzų -  visada mus kviečiantį, mylintį, saugantį ir suteikiantį naujų jėgų. 
Šiame renginyje dalyvausiu antrą kartą. Pirmajame buvau dalyvė, o šiame nusprendžiau savanoriauti. LJD savanorystė - tai lyg naujas žingsnis, naujas potėpis mano gyvenime, kuris padėjo suprasti (dar net neprasidėjus LJD), kaip stipriai Jėzus mane myli. Sunku patikėti, kiek daug yra gerų ir besirūpinančių žmonių, kiek daug yra mus, savanorius, globojančių ir neapleidžiančių geraširdžių. Juk savanorystė - tai savęs dovanojimas kitiems, bet kol kas tik Jėzus man siunčia savo dovanas:)
Su Dievo pagalba tikiuosi, kad savanoriaujant pavyks tarnauti. Nežiūrėti savęs, savo principų, savo įsitikinimų. Padėti kiekvienam. Dalintis tuo ką turiu ir ką galiu duoti.
Visiems LJD dalyviams linkiu iš naujo atrasti Dievą, atnaujinti Bažnyčią ir visa širdimi pasinerti į Dievo siunčiamas malones!

MoMaMo portretas

LJD

Man tai bus pirma tokia kelionė, kurios bagažo turinio diduma tėra tikėjimas. Nors kažkur giliai viduje ir kirba mažutėlė baimė, tačiau vien pagalvojus apie jaunimą, kuris renkasi tam, kad liudytų tikėjimą, dalintųsi juo su kitais, kad vis per naują atrastų Jėzų, palaima ją užgožia. To ir pati tikiuosi. Ir kad ne tik atgaivintume savo tikėjimą, bet ir kiti galėtų atrasti Kristų savo širdyse ir jaustųsi, kaip gavę nuostabią, neįkainojamą dovaną. :)

Vilma portretas

Džiugu :)

Tikiuos, kad tai pirma ir nepaskutinė Tavo kelionė su tikėjimo bagažu ;) linkiu gausių Dievo malonės davanų Tau ir Tavo bendrakeleiviams :))))))

Kornelija portretas

LJD naujienos:)

Taigi... Jau dvi dienas miestas šurmuliuoja daugiau nei bet kada:)

Tie 500-600 savanorių, kurie nepabūgo jokių kliūčių ir atvyko į Panevėžį, iš tikrųjų atgaivino miestą:) (bent jau toms kelioms dienoms:) Taip gera, kai eini mieste ir visur matai daug daug daug besišypsančių savanorių. Ir dar tas nenutylantis šūkis SAVANORIAI - GRAŽŪS ŽMONĖS:)))
Savanoriai dirba išsijuosę. Jei pritrūksta darbo, patys siūlosi daryti viską, ko tik reikia. Žodžiu, kol kas visi darbai vyksta sklandžiai. Net gamta mums padeda:) Kol kas nebuvo nei stipraus lietaus, nei šalčio, o šiandien per procesiją į CIDO areną, buvo galima netgi išvysti saulę:)))
Nors savanoriai į nakvynės vietas grįžta maždaug 24.00, pavargę po ilgos sunkios dienos, skaudančiom kojom ir panašiai, bet visvien visų šypsenos plačios,  širdys didelės, o nuo mūsų giedamų giesmių kilnojasi Katedros stogas:) Žodžiu, dėkojame Viešpačiui ir džiaugiamės Juo bei vieni kitais!:)

Tomas portretas

LJD 2010

Nuostabi šventė :) Pirmą kartą mačiau šitiek daug (virš 7000) jaunų žmonių mylinčių Jėzų ir Jį šlovinančių, taip vieningai giedančių ir šokančių :)
Džiaugiuosi, kad buvo galima prieiti išpažinties - pasinaudojau proga susitaikyti su Jėzumi.
Manau, LJD metu kažkas tikrai iš naujo surado savo širdyje Viešpatį, kėlėsi iš liūdesio, dvasinio nuslopimo ir pradėjo tikrąjį kelią Jo link. Giesmės, katechezė, šv. Mišios... Visa tai taip uždega ir "pakrauna" tikėjimo skelbimui tarp žmonių :)

Ligita portretas

Kelkis ir eik :)

Lietuvos Jaunimo Dienos - tai nuostabu, nepamirštama, kažkas uždegančio ir įkraunančio į mano bei manau visų mūsų širdis šviesos, gėrio, grožio.
Šios jaunimo dienos man jau yra antros. Be galo džiaugiuosi, kad turėjau galimybę jose dalyvauti ir dar labiau sustiprinti savo tikėjimą. Buvo nuostabu ir nepakartojama matyti daugybę jaunų žmonių, kurie susirinkę tuo pačiu tikslu. O tikslas - tai Jėzus, kuris mus visus suvedė į vieną vietą. Labai patiko visi užsiėmimai, Mišios, koncertai, šlovinimas. Grįžus taip gera visiems pasakoti savo neišdildomus įspūdžius bei nuotykius :)
Tikiuosi šios jaunimo dienos dar labiau visus įkvėpė mylėti ir nešti tikėjimą :)

Indrė portretas

Kelkis ir eik!!!

LJD 2010 tai buvo kažkas nerealaus, Dievo Dvasia, susirinkę žmonės, savanoriai - viskas sudarė tokią vieningą visumą, kad tai buvo kažkas neįmanoma. Važiavau nieko nesitikėdama, tik tam, kad KAŽKUR sudalyvaučiau, bet ta Dievo Dvasia, ji atvėrė širdį, leido iš naujo pažinti gyvenimą, suteikė vilties... trūksta žodžių visam tam nusakyti. Labai malonu buvo susitikti pažįstamus žmones, susipažinti su naujais. Dalyvavimas šiose jaunimo dienose turbūt buvo vienas geriausių dalykų mano gyvenime, kuris paliko neišdildomą įspūdį ir suteikė dar didesnį tikėjimą Dievu.
Panevėžiečiai tikrai labai malonūs ir jautrūs žmonės, labai ačiū jiems, kad mus priėmė ir rūpinosi.
Man tai buvo pirmas kartas, kai dalyvauju LJD, bet žinau, kad tikrai ne paskutinis.

Kornelija portretas

LJD

Kaip sunku patikėti, kad viskas jau baigėsi:) Jaunimo dienos praūžė šviesos greičiu, minios jaunų žmonių dingo iš Panevėžio taip pat greit kaip atsirado. Miesto gatvės vėl liko tokios pat tuščios kaip ir buvo, bet širdis - atvirkščiai, prisipildė krūva prisiminimų bei įspūdžių, kurie išliks dar ilgai... Per tas dvi dienas visko įvyko tiek daug, kad sunku apsakyti.
Galiu pasakyt tiek, kad viskas, ką gavau, patyriau per šitą laiką, ne vieną kartą pranoko visą įdėtą darbą ir jėgas:)
Galbūt trūko laiko, sustoti, apsidairyti, "suvirškinti" kas įvyko, ar pabūti tyloje. Bet buvo taip nuostabu matyti tiek daug jaunų žmonių, susirinkusių dėl Jo, jaunų žmonių, kurie tiki taip pat kaip ir tu, kurių rankos kyla į tą patį Viešpatį ir kurie su džiaugsmu šlovina Jo vardą. Maldos bendrystė su visais tais jaunais žmonėmis ir jausmas, kad Jis yra šalia, kad laiko už rankos ir  nepaleidžia. Susitikimas su Jėzumi. Tai visuomet nuostabiausia, kas gali būti:)
O dabar, kai viskas baigėsi, svarbiausias darbas, neiššvasityti visų malonių ir dovanų, kurias gavom per šias dienas. Toliau nepaliaujamai artėti prie Jo ir atsiduoti Jo valiai.
Džiaugiuos ir dėkoju Jėzui.
:)

agnuteee portretas

Tikrai

Tikrai, nuostabus jausmas... 

Arūnė portretas

Nieko nesitikėjau

Nieko nesitikėjau, o Dievas kaip tyčia davė tiek daug :)  Nepakartojama, kai tokia minia jaunų žmonių tampa VIENA su Jėzaus pagalba :)

agnuteee portretas

Laukiu

Laukiu kitų, kai jos bus Kaune.

Svajonė portretas

Kada LJD?

Kada Jaunimo dienos Kaune? 2012 m? :)

mm portretas

Kad

Kad Kaune, tai jau taip, bet reikės palaukti iki 2013 m. Kas tris metus visas šitas gėris yra organizuojamas. :)

Karolism portretas

Taigi

Taigi šiemet :o R ne???

mm portretas

Kodėl

Kodėl?

Svajonė portretas

O

O ne kas 2 metus?;o

mm portretas

Na

Na... 2004 m. buvo Šiauliuose, 2007 m. - Klaipėdoje, 2010 m. - Panevėžyje...

Karolism portretas

Jo

Taip... Kaip ir Martyna sakė - 2013 m. (čia parašyta)
Awww, galėjo šiemet būt :D

mm portretas

:)

:)

Svajonė portretas

Et

Tikėjausi nuvažiuoti, bet kitais metais tikrai nesigaus;/

mm portretas

Tai

Tai kodėl?

Svajonė portretas

:)

Egzaminai:)

mm portretas

Kaip

Kaip gaila...

web sprendimas c-4