Dievo džiaugsmas - kiekvienam duoti tai, kas mums reikalinga. Didžiausias Jo džiaugsmas - duoti mums savo meilę.

Dievas nenori, kad dvasinis mūsų gyvenimas būtų nuolat prislėgtas, aptemdytas ir audringas. Jis mėgsta ramybę, džiaugsmą, dvasinę giedrą. Ar džiaugiamės Viešpatyje?

Dalinuosi mintimis iš  Daniel Considine SJ knygos: "Mes Dievui padarytume daugiau, jei į savo ir artimo gyvenimą įneštume daugiau džiaugsmo. Šv. Paulius sakė: "Džiaukitės visada Viešpatyje; kartoju, džiaukitės!" Linksmumas visada veda prie Dievo, niekada nuo Jo. Jei manome, kad esame kilnūs, mūsų supratimas apie dvasinį gyvenimą nėra visiškai geras.

Pasaulio akimis pamaldumas yra kažkas liūdno, melancholiško. Kaip kūnui yra naudingas juokas, taip sielą gerai veikia linksmumas. Kai kas sako: "Nėra pasakyta, kad mūsų Viešpats kada nors būtų juokęsis". Bet yra pasakyta, kad kur tik ėjo mūsų Viešpats, ten rodė meilę.

Kas gali būti labai mylimas, jei kaip tamsus debesis kuria slogią nusiminimo atmosferą. Tai nėra joks šventumo ženklas, jei kas nekaltuose kito džiaugsmuose ir malonumuose negali rasti džiaugsmo. Padarykime tarnavimą Dievui lengvą ir džiugų. "Mano jungas saldus ir mano našta lengva. Ateikite pas mane visi, kurie esate pavargę ir apsunkinti, aš jus atgaivinsiu".

Juo labiau mūsų širdis priklauso Dievui, tuo mažiau mums reiškia išoriniai dalykai. Buvimas dieviškoje šviesoje yra vaistai visais gyvenimo atvejais, ir žemiškų džiaugsmų trūkumas mūsų neliūdina. Dievas suteikia sielai tikrą džiaugsmą, kuris daug didesnis, daug žavesnis ir daug galingesnis už bet kokį žemės džiaugsmą. Jei mes jo neturime, tai dar nereiškia, kad Dievas nenori  jo duoti. Tai mūsų klaida, kuri kyla iš žemo ir netinkamo gyvenimo supratimo.

Dievas nori įlieti į mūsų sielą savojo džiaugsmo. Jis yra visokios laimės šaltinis. Gerumas visai natūraliai veda į džiaugsmą. Jei būtų kitaip, triumfuotų velnias. Jam patiktų, jei tikėtum džiaugsmą esant pas jį. Bet jis meluoja. Visoks džiaugsmas ateina iš Dievo. Jis džiaugiasi mūsų džiaugsmu ir nori matyti mus linksmus negu liūdnus. Jis mums nepavydi jokios džiaugsmo dienos, jei tik mes Jį pasikviečiam būti kartu".

Arūnė portretas

Visuomet

Aš visuomet, kai liūdnumai puola menu šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės mintį: Džiaukitės ramybėje dėl to, ką gerasis Dievas jums duoda, nesirūpindami apie ateitį. Jis turi jums, tuo esu tikra, naujų malonių ir daugybę paguodos.

Ir visai neseniai supratau ir dar kartą sau įsidėjau į širdį, kad tai, kas man atrodo gera ar bloga, nėra nei viena, nei kita. Ir aš negaliu taip radikaliai vertinti. Tik Dievas žino... :)

Karolism portretas

Jo

Man vat kai tik nėr nuotaikos. :] Bet džiaugtis reikia ;]

vilma k portretas

Tai

Prašyk Jį, kad Tavo sielą užlietų džiaugsmas. Ir, manau, Tau bus duota. :)

grazina portretas

Gal atsiras gerų žmonių

Gal atsiras gerų žmonių, norinčių ir galinčių priglausti mažą gražų juodai baltą kačiuką. Kažkas jį numetė. Tiesiog negalėjau palikti. O pati namie turiu tris katinus ir netgi tos pat spalvos. 9+*-

bralgis portretas

Jei nekyla ranka

Jei nekyla ranka, ir dar galit palaikyt iki Kalėdų, tai grįžęs galėčiau pagelbėti.

Nužudyt kačiuką - vienas malonumas :)

...

...

Ar buvo pasibaisėjimo šūksnis? Sorry... nuotaika šiandie tokia... du-kart-du. Šiaip jau gamta su katinais tvarkosi gana griežtai - žmonėms nesikišant, iš penkių kačiukų išgyvena 0.7-1.0 egzemplioriaus.

Taip kad - ar jį užtvatins koks nors ne ta koja iš pintinės išlipęs suaugęs katinas, ar katalikų kunigas - ne toks jau ir didelis skirtumas :)

...

...

Aš va irgi savęs kartais klausiu: "Algeli mano brangiausias, kodėl tu matai gatvėje sulytus benamius šunis, o nusisuki nuo čia pat patvorėj gulinčio sulyto žmogaus?"

Ir nerandu atsakymo.

Gal todėl, kad šuva - tai ne žmogus :) lengviau su juo. O katino dar ir kailis švelnus, ir kakot galima išmokyt vienoj vietoj...

...

...

Taip, sutinku, žiaurus post'as. Ką daryt daba?...

RU portretas

Paslaugumas

Taip, galvoju, kad po tokios paslaugos pasiūlymo jei neatsiras globėjo katinėliui, tai pas Gražiną katiniško švelnumo bus tiesiog keturis kart daugiau. :)
O dėl to sulyto žmogaus patvory - kažin, kiek čia jo paties gerbtino pasirinkimo esama?

vilma k portretas

Na

Štai ir atsirado geras žmogus. Tikėkimės Algelis neapsigalvos. Iki Kalėdų palaikysim. Tai kaip ir sutarta.:)

grazina portretas

Ačiū už pasiūlymą

Katinėlis jau turi namus. Nereikės laukt Kalėdų.

Gintaute portretas

Dievas - Meilė

Aš visuomet, kai man būna labai liūdna, pagalvoju apie Dievą aukštybėse, ir man staiga taip pasidaro gera, atsiranda puiki nuotaika. Dievas mums kiekvienam davė tai - kas mums reikalinga. Jo džiaugsmas - duoti mums savo meilę.

agnuteee portretas

Aš dabar supratau

Aš dabar supratau neseniai, kad Dievas tikrai mane myli, jog man leidžia labiau dabar gilintis į savo tikėjimą. Ačiu Jam už tai, kad davė dar kelias galimybes.

gabi31 portretas

Dovana

Jis taip mane myli, kad net padovanojo jautrumo dovaną. Šią dovaną pastebėjau tikriausiai tik prieš savaitę, kai per Šv. Mišias Klebonas kalbėjo apie Jo dovanas mums... Kažkaip visa tai tikrai privertė mane susimąstyt, o tikriausiai ir visus kitus žmones. Tai pati didžiausia dovana, kurią Jis man dovanojo.. :)

mm portretas

Kas

Kas tai yra? Kaip Tu tai išgyveni? Daugiau papasakok... :)

web sprendimas c-4