Aušros Vartų atlaidų jaunimo vakaras su Paddy Kelly

Raktažodžiai:

Š.m. lapkričio 18 d. (penktadienį) VAJC organizuoja Aušros Vartų atlaidų jaunimo maldos vakarą - koncertą su Paddy Kelly iš grupės "The Kelly Family". Eurosarium turas sudarytas iš 60 koncertų (kryžiukas ir 59 karoliukai). Tokį Rožinį Paddy meldžiasi už Naująją Evangelizaciją Europoje.

Programa:

10.00 val. (šeštadienio) programa yra tiems, kurie galbūt pabijos naktinės programos ar tiesiog negalės tuo metu dalyvauti. Muzikantų jau nebus, tačiau bus galima išgirsti Paddy Kelly liudijimą, pabendrauti.

Trumpas filmukas apie Paddy Kelly:

 

paulina portretas

Būsiu

Laukiu nesulaukiu!!! Aš ten būsiu :)

gabi31 portretas

Varom!!! :D)

Važiuojam!!! :D)

paulina portretas

Nuostabu

Nuostabus koncertas, liudijimas ir visa naktis!!! Ten buvo taip gražu, gera. O kad būtų pasaulyje tokių žmonių kaip Paddy Kelly daugiau. Kurie taip tvirtai tiki į DIEVĄ.

AMI portretas

Tau

Paulina, Tu būk tuo 'tokiu'  žmogumi pasaulyje:)

paulina portretas

Noriu

Noriu ir tikrai stengsiuos :)

mm portretas

Jau

Jau imu gailėtis, kad nenuėjau...

gabi31 portretas

Gaila

Gaila, kad tavęs nebuvo :(

gabi31 portretas

Stipru, jėga!

Penktadienį buvo nuostabu. Nuvažiavę į šv. Teresės bažnyčią klausėmės giesmių ir matėme daug pažįstamų veidų. Toliau vyko Šv. Mišios, buvo gera, bet labai daug žmonių ir mažai vietos, tačiau viskas gerai. Klausėmės Paddy Kelly liudijimo, Jam buvo sunku, bet gerai, kad yra tokių kaip Jis „kad laikai pasikeistų į gerą, nagi, melskitės, melskitės, melskitės ir Viešpats jums parodys kelią...“. Jis turėjo 60 maldos renginių rožinį, jis vadinasi EUROSARIUM turas. Pirmasis buvo Paryžiuje, antrasis Briuselyje, trečiasis Gibraltare... Šį muzikinį „rožinį“ Paddy meldžiasi už Naująją Evangelizaciją ir Vilnius tapo dar vienu „karoliuku“ šioje maldoje. Procesija - buvo šalta, bet gera eiti. Nuėję prie Šv. Jonų bažnyčios, mes valgėm spurgas ir gėrėm arbatą (ji buvo jau atšalusi) :D. Grūstis buvo žiauru, mes buvome susikabinusios rankomis, bet visi iš visų pusių stumdė. Įėję į vidų, mes susiradome vietą, bet sėdėti buvo labai nepatogu ir nuėjome į šoną. Buvo gera klausytis Paddy Kelly įvairių dainų, giesmių. Galėjome pasijuokti ir susikaupti. Po visko grįžom pas Pauliną ir praleidom nuostabų laiką kartu ir su malda. Buvo nuostabu.

"Sometimes I wish I were an angel..." negaliu, kaip skamba galvoje...

Ačiū Jam ir Paulinai su Regvita! Buvo gera... :)

Pasiklausykit :)

mm portretas

Ačiū

Ačiū Tau, Gabija, kad daliniesi ir leidi bent trupučiuką prisiliesti prie to, kas ten tą vakarą vyko. :)
P. S. Nu dabar tai aš jau tikrai gailiuosi, kad nenuėjau... :)))

gabi31 portretas

:)

:)

gabi31 portretas

Yra...

Kam įdomu yra vaizdo įrašų... :)
 

paulina portretas

Penktadienį dalyvavau

Penktadienį dalyvavau nuostabiose Mišiose - su Regvita ir Gabija. Buvo nuostabu!!! Mišios buvo labai gražios, emocingos, stiprios ir neužmirštamos. Po Mišių išėjus į lauką klausėme Paddy Kelly liudijimo. Jis buvo tikrai, tiesą pasakius, griebiantis už širdies. Toks žmogus tiek laiko gyvena ir jau tiek patyrė. Nuo žiauraus skurdo ir mamos netekimo iki žvaigždėmis nukloto dangaus. Nuo norėjimo nusižudyti iki susipažinimo ir pajutimo Dievo prieglobsčio. :) Po to keliavome iki Šv. Jonų bažnyčios. Ten mūsų kūnus sušildė arbata ir spurga. :) Ir NUOSTABUS ŠLOVINIMAS!!! Kai įėjau į tą bažnyčią, tai taip gera širdyje pasidarė... Ji buvo nuostabaus gražumo :)

Taigi prasidėjus koncertui, visi tai stojosi, tai sėdosi, tai mojavo, tai lingavo. Buvo tikrai gražu. Koncerto eigoje buvo dalinamos žvakės, visi uždegė jas ir mojavo. Buvo be galo gražu. Tos žvakės liko prisiminimui lyg koks suvenyras :)  Čia nuorodos su jo puikiomis giesmėmis.

 

Tai žodžiais neapsakoma. Lietuviai išdrįso jam parodyti mūsų tradicinius šokius tai buvo linksma :) Tai pat jis iš Lietuvos parsivežė milžinišką kryžių su žmonių norais :) tai buvo labai gražu. Ką gi, lyg tai viską paminėjau. Kas įdomu klauskit :)

Regvita portretas

Dar negaliu

Aš tai niekaip negaliu patikėti, kad aš ten buvau ir viską mačiau. Ten buvo taip nuostabu, ir gera... Atrodo, viskas taip paprasta, bet nepakartojama.

Tiesą sakant, iš pradžių dvejojau ten nuvykti. Tas penktadienio vakaras įstrigo į galvą visam gyvenimui. Nieko nesigailiu, kad ten buvau, nors teko kai ką ir paaukoti. Tai kas ten vyko, atrodo, žodžiais neapsakoma. Beje, kai Monika šeštadienio vakarą pasakė apie šį koncertą, tai net negalvojau ten važiuoti. Mano apsisprendimas įvyko vieną dieną prieš koncertą. Pasakiau sau TAIP ir viskas. Tokia proga yra tik kartą gyvenime. Tad išdrįsau nuvykti. Kaip ir sakiau, nesigailiu. 

Iš pradžių Aušros vartuose buvo Mišios, kuriose, kaip ir minėjo Gabija, nebuvo vietos. Žmonės stumdėsi ir pyko. Bet užtat kaip šilta buvo. Visi buvome susiglaudę, nebuvo vietos net rankom ištiest. Po Mišių išėję į lauką klausėme dainininko liudijimo, o vėliau ir poros Jo giesmių. Jo liudijimas labai graudinantis... nuo skurdo ir bado iki turtų... O giesmės tokios sugraudinančios širdį... Man visos Jo giesmės ir dainos nepaprastai gražios. Tiesiog tobulos.:)

Po viso šito ėjome iki Šv. Jonų bažnyčios. Ten pavalgėme ir atsistojome prie kitų žmonių, kurie jau susibūriavę norėjo patekti į vidų. Taigi, prasidėjo grūstis. Galvojau, jau jog pasimesime visos trys, bet kažkaip susitikome viduje bažnyčios. O joje susiradome sau vietą ir ėmėme klausytis koncerto. Apie koncertą aš taip nemoku papasakoti, kaip iš tikrųjų buvo. Ten  pirmas toks nuostabus koncertas, kuriame aš buvau. Atrodo, tobulo nieko nėra, bet koncertas toks buvo! Jis mano galvoje pasiliks amžinai (bent jau aš taip norėčiau) :)  O po koncerto visą naktį vyko Adoracija.

Grįžusi namo, aš dar nesuvokiau, kur buvau ir kas ten vyko. Tik dabar bandau atsigauti.:)

web sprendimas c-4