Liepos 13 d.

Molėtų bažnyčioje giedos Londono Emanuelio koplyčios choras.

Vadovas ir dirigentas Jonathan Holmes
Vargonininkas Simon Gregory

Pradžia 11 val.

Emanuelio mokyklos, įkurtos 1594 m. Vestminsterio abatijoje, koplyčios choras daug koncertuoja žinomiausiose bažnyčiose ir Katedrose, tiek Didžiojoje Britanijoje, tiek užsienyje.

Choras yra lankęsis Slovėnijoje, Suomijoje, Italijoje, Ispanijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Maltoje, JAV, Prancūzijoje, Šiaurės Anglijos Katedrose.

Londono Emanuelio mokyklos koplyčios choras pirmą kartą lankydamasis Lietuvoje dalyvaus net trijuose festivaliuose - Kristupo vasaros, Pažaislio ir Palangos sakralinės muzikos ir poezijos festivalyje “Ave Maria”, koncertuos Molėtų bažnyčioje ir Nidos bendruomenės namuose.

Programoje John Sanders, Jonathan Harvey, Arvo Pärt, William Harris, Charles Wood, Orlando di Lasso, Benjamin Britten, Arnold Bax, Johann Sebastian Bach, Maurice Duruflé, Charles Stanford, Hugh Blair, Herbert Sumsion, Patrick Gowers kūriniai.

Komentarai

gabi31 portretas

Gal turite akimirkų :)

Gal turite užfiksuotų akimirkų? :)