Gerumas mus vienija

Molėtų parapijos „Caritas“ Advento laikotarpiu visus tikinčiuosius kvietė prisidėti prie vargstančiųjų paramos akcijos „Gerumas mus vienija“. Keturias savaites iki šv. Kalėdų Molėtų bažnyčioje buvo renkamos aukos.

Švenčių išvakarėse už paaukotus pinigus buvo nupirkti maisto produktai, kurie dar švenčių išvakarėse išdalinti vargingiau gyvenančioms Molėtų rajono šeimoms, auginančioms vaikus, vienišiems, senyvo amžiaus žmonėms. Kūčių stalas dosnesnis buvo 44 daugiavaikėms šeimoms ir 59 vienišiems senyvo amžiaus žmonėms. Juos pasiekė net 103 maisto produktų lauknešėliai. Labai nudžiugino Molėtų viešosios bibliotekos iniciatyva. Darbuotojai ir skaitytojai „Caritui“ perdavė dar 18 lauknešėlių, kurie buvo perduoti daugiavaikėms šeimoms.