Didžioji jaunimo savaitė

Raktažodžiai:

Kadangi didelius informacijos kiekius tapo sunkoka perdavinėti sms žinutėmis, visą naujausią info apie ateinančią Didžiąją Savaitę talpinam čia. Laukiu komentarų, pasiūlymų, pasidalinimų ir pataisymų :)

Vilma portretas

Savaitės tvarkaraštis

  • Antradienis (balandžio 19 d.)

Renkamės 18 val. Čia laukiu pasiūlymų dėl veiklos. Galim daryt atvirukus, eit į lauką arba į bažnyčią pasimelsti, bet kaip nors kitaip (pvz. galėtume sukalbėt Dievo Gailestigumo vainikėlį) arba galim paprašyt Povilo, kad supažindintų su bažnyčia (visais paveikslais, simboliais, jų reikšmėmis, altoriais, relikvijomis ir t.t.). Gal tuomet 'užliptume' į muziejų ar kur aukščiau... Nežinau, ko norisi, todėl laukiu pasiūlymų :)

  • Trečiadienis (balandžio 20 d.)

Tarėmės daryti rekolekcijas (labirintą). Čia labai svarbu, kad mes visi kartu nutartume - taip ar ne? Taip, galim daryti, nes prieš Velykas pats tinkamiausias metas, nors ir ne visi galės. Arba darom vėliau, kada tikrai paaugs mūsų troškimas atsinaujinti ir turėsim daugiau laisvo laiko. 

  • Ketvirtadienis (balandžio 21 d.)

Didysis Ketvirtadienis. Eucharistijos ir Kunigystės įsteigimo diena. Visi renkamės į 18 val. Mišias ;)

  • Penktadienis (balandžio 22 d.)

Didysis Penktadienis. 15 val. renkamės parapijos namuose, žiūrėsim filmą "Kristaus kančia". Po jo, 18 val. bus šv. Mišios. Po Mišių per visą naktį iki pat šeštadienio vakarinių pamaldų bus Adoracija, todėl galim pasiskirstyti po kelis ir eiti adoruoti naktį (užsirašom bažnyčioj informaciniame lape).

  • Šeštadienis (balandžio 23 d.)

Didysis Šeštadienis. 14 val. sveikiname ligonius su šv. Velykomis (tad jei antradienį nedarysim atvirukų, juos teks daryti namie. Kiekvienas po 3, su šv. Rašto ištrauka viduje ;) Vakare, saulei nusileidus (20.40 val.) renkamės bažnyčios šventoriuje prie laužo, dalyvausim pamaldose. Naktis iš šeštadienio į sekmadienį - Velyknaktis. Čia irgi laukiu pasiūlymų - kiek leidžia galimybės, kas dalyvautų, ką norėtumėt veikti?

  • Sekmadienis (balandžio 24 d.)

GALIAUSIAI - Šv. Velykos! Mišios 8 val. (RYTE) :)

MoMaMo portretas

Savaitė

Jau kiek laiko kalbam apie tai, kad eisim "giliau susipažint" su mūsų bažnyčia, ir vis atidedam geresniam laikui ar orui, ar dar kam... Taip, kad aš už šitą gerą mintį. :)

Dėl trečiadienio abejoju... Laikas gal ir tinkamiausias, tačiau mūsų pačių noro nelabai matosi, kad ir koks laikas dabar bebūtų. Ir jei jau atidėsim, tai gal neatidedam kitom šv. Velykom? :)

Krypstu į lankas, bet būtų naudinga, jei per visą savaitę atrastume laiko kambariuko susitvarkymui (?).

Karolism portretas

Tvarkymasis

Pritariu tvarkymuisi. Prieš šventes reikia. Tai štai, mano siūlymas būtų antradienį po mūsų veiklos tvarkytis. Ok? :)

Beje, netinkamai atlieku savo ūkvedžio pareigas, nepykit :(

Justinatas portretas

Antradienį norėčiau

Antradienį norėčiau užlipti į bokštą prie bažnyčios varpų, nes kai mažas buvau ten tai įspūdingai atrodė. Aišku, jeigu būtų galimybė ten užlipti :) Tai čia tuo pačiu jei Povilas apie relikvijas pasakotų :). Norėčiau, kad visi pamatytų tą vaizdą :)

Karolism portretas

Gal antradienį

Gal antradienį lauke šlovinam? :) Bet dėl "ekskursijos" taip, ta gera mintis ;)

Dėl labirinto, aš "balsuoju" kad darom.

O gal ir ketvirtadienį giedam šv. Mišiose?

Nežinau ar pats galėsiu, bet Velyknaktį, jeigu būtų norinčių ir galinčių, gerai būtų toks pasidalinimų metas, kad galėtume tiesiog pabūti kartu, dvasiškai pakalbėt... Praturtėtume... :)

Vilma portretas

Galvojau

Galvojau kažkada apie šlovinimą lauke :) Šią savaitę, manau, dar per šalta... Bet vasarą tikrai galėsim eiti į tuos laukus ir šlovint! O dėl ketvirtadienio Mišių, manau, viskas aišku, kad mes negiedosim :) Ir visą šią savaitę tiosiog jungsimės į bendrą maldą kartu su visa Bažnyčia, o giedoti galima bus penktadienio naktį per adoraciją :)

mm portretas

Labai

Labai norėčiau "Labirinto", bet trečiadienis man labai labai netinka. Prispaudė darbai, tad į Molėtus galėsiu grįžti tik ketvirtadienį... Dar pagalvokit dėl šitos dienos. Jeigu nuspręstumėt vis tik pakeisti dieną ir daryti ketvirtadienį, džiaugčiausi galėdama dalyvauti. :)

Ūla portretas

Geeerai

Antradienį tikrai galim eit į bokštą, nes ten tikrai labai įdomu. O dar jei su paaiškinimais viską aprodytų, tai išvis super būtų :) bet aš ir už atvirukus, nes laaabai noriu juos daryt.

Trečiadienį dėl labirinto sutinku. Kai kažkada darėm, tai labai patiko, todėl norėčiau ir pati daryti, ir kad kiti pamatytų kas tai per dalykas. :}}

O toliau viskas gerai, tik kada mes giedosim per šv. Mišias? :) 

Arūnė portretas

Galėtume

1) Antradienį pabaigti daryt žaidimą ar tą kitą... nes labai uždelsėm arba jei nebėra noro galim tiesiog nebedaryt, reikia apsispręst. Galėtume tiesiog eit į lauką jei geras oras, piešt lauke, žaidimus žaist.

2) Trečiadienį - Labirintas. Darom dabar.

3) Ketvirtadienį prieš Mišias ar po Mišių ką nors planuojam ar tik į Mišias?

4) Penktadienį filmas. Gerai. Gal valgyt atsinešt ar kojines kokias? :) 

5) Šeštadienį 2 val. prie ligoninės?

* Galim eit  žaist teniso ar biliardo. Kiti tuo metu gali daryti atvirutes. Tada visi geriam kakavos artėjančių švenčių proga ir galim kalbėt apie tai, ką gero spėjom nuveikti per atostogas. :)

* Tie, kurie penktadieniais ateina į Adoraciją, žino, kad jau pats metas išsisiurbti kilimą.

Kol kas tiek :)

Vilma portretas

Kakava

Ta kakava, manau, labai tinka Velyknakčiui (visas tas punktelis geras) :) O kilimą galėsim siurbt ketvirtadienį po Mišių gal? :) Ar kada?

mm portretas

Jaučiuosi

Jaučiuosi biškį neišgirsta...

Arūnė portretas

Nesijausk

Nesijausk. Tiesiog aš siūlau trečiadienį, nes jis man geriausiai tinka. :) 

antanas portretas

Didžioji Savaitė

Antradienis: man tiktų pagiedoti ir susipažinti su bažnyčia :)

Trečiadienis: 'Labirinto' norėčiau, o laikas nesvarbu :)

Ketvirtadienis: Nuostabu, nes Eucharistijos įsteigimas :)

Penktadienis: "Kristaus kančia" filmą esu matęs daug kartų. Ateisiu, kad dar kartą tai galėčiau išgyventi bendruomeniškai :)

Šeštadienį: Būsiu prie laužo :)

Sekmadienis: Jėzaus Prisikėlimas (Mūsų priskėlimas) :)

Tomas portretas

Taip...

Aha. Antradienį, jei nebus jokių dienotvarkės nukrypimų, būsiu. Beje, gerai būtų, jei po ekskursijos darytume atvirukus, nes, pavyzdžiui, man gali nebelikti laiko juos padaryti namie :)
Dėl trečiadienio - gal ir gerai, kad bus vėliau :)
Ketvirtadienį - būsiu :)
Penktadienį - dar gerai nežinau, ar būsiu, bet pasistengsiu :) Adoracijoje dalyvausiu :)
Šeštadienį pas ligosnius eisiu, būsiu ir vakare :)

Ligita portretas

Dėl antradienio

Dėl antradienio labai gera mintis susipažinti su bažnyčios relikvijomis, bet gaila negalėsiu dalyvauti. Galbūt galėtume nukelti kitam laikui? :) Norėčiau trečiadienį labirinto. Manau šis laikas būtų visai geras. Taip pat ketinu dalyvauti šv. Mišiose ketvirtadienį, penktadienį ir be abejo pamaldose šeštadienį :)

Agnė portretas

Nuomonė

Antradienis mane irgi labiausiai vilioja, su ta "ekskursija" po bažnyčią :) Bet deja, aš irgi negalėsiu nei antradienį, nei trečiadienį...

MoMaMo portretas

Informacija

Šiokia tokia galutinė informacija dėl artimiausių dienų:

Rytoj, antradienį, susitikimo laiką paskirsim susipažinimui su bažnyčia. Susimatom kaip visada - 18 val. ir nevėluojam :)

Kadangi liko nedaug laiko, o per dieną nelabai pasiruošim, ir ne visi gali (nes ketvirtadienį bus įskaitos arba nespės grįžti), trečiadienį, kad ir kaip bebūtų gaila, rekolekcijų ('Labirinto') nebus. Nukeliam 'Labirintą' netolimam pavasariui - kažkuriam antradieniui arba šeštadieniui. :)

MoMaMo portretas

Trečiadienis

Taigi, šiandien renkamės pusę 5. Per susitikimui paskirtą valandą kalbėsim, apie Dangų, pragarą ir (...) kalbės Povilas, pabūsim kartu. Kas gali ir turi noro - teateina :)

Lolita portretas

Gaila

Gaila, ateiti negalėsiu, bet mielai džiaugčiausi, jei kas nors po to galėtų bent šiek tiek perpasakoti.:) Ačiū ir gero pasisėdėjimo. :)

Vilma portretas

Perpasakojam

Taigi :) Sėdėjom drauge prie klebono staliuko, lauke, saulė kepino veidą, valgėm saldainius. Povilas pradėjo pasakoti apie angelus, velnius ir visą antgamtinį pasaulį... Tada, po truputį vesdamas ir kabindamas mus gilyn, pasakojo tikrą liudijimą, kuris, kai pagalvoji, atrodo toks nerealus, ir pačioje įdomiausioje vietoje Povilui reikėjo išeiti :))... Per Velyknaktį lauksime tęsinio! Paskui ėjome į Mišias. Nežinau, kaip jums, kurie buvote kartu, bet man ten buvo kažkas nerealaus! Pirmą kartą aš su jumis buvau Mišiose taip. Buvo nuostabu viskas: rinktis vietas, melstis viena intencija, kartu atsakinėti į atliepus, nesirūpinti, kad dabar jau eilė kažkam eiti skaityti, o va dabar jau reikia pradėti giedoti... Toookia laisvė. Ir dar kartu. Man čia šiandien buvo kažkaip kitaip. Ypatingai. Ačiū :)

Dėl rytojaus - kaip ir tarėmės - 18 val. Mišios, taip?:)

Penktadienį - 15 val. filmas, todėl kas galit ateinam valanadą anksčiau sudėliot kėdes, čiužinius ir t.t. :) Po filmo bus jau PASKUTINIS (šiais metais), su visa Bažnyčia einamas, Kryžiaus kelias, todėl siūlau nepraleisti tokios progos ir dar kartą apmąstyti Kristaus kančią. Vėliau pamaldos, po kurių bus adoracija. PRIMENU tiems, kas dar nenusprendėt ar neužsirašėt kelintą valandą ateiti - galima ateiti bet kuriuo jums patogiu metu nuo penktadienio vakaro iki šeštadienio vakaro, bet yra dar kelios tuščios vietos (šeštadienį 10-13 val. ir 19-20.40 val.) todėl, kad Jėzus neliktų vienas, prašau, atraskime laiko ateiti tomis valandomis.

Šeštadienį - Velyknaktis :) Galim po Mišių pasidaryti valgyti! Apačioj, ant tos Lauryno viryklės gi neblogai gaminasi ;D Galėtume kokių makaronų ar dar ko pasidaryt :) O paskui to liudijimo tęsinys, tada galim žiūrėt kokį filmą, eit žaist teniso, biliardo, grot, žaist, dainuot ir t.t. O galų gale, visi žvalūs ir gražūs 8 val. ryto einam į VELYKŲ PROCESIJĄ! Taip?:DD

Vilma portretas

Ir dar

...pamiršau dar kai ką. Šeštadienį juk einame pas ligonius, todėl, kaip ir tarėmės, darom po 2-3 atvirukus ir šeštadienį 14 val. eisim sveikint :)) Sakykit, jei dar kažką praleidau, nes galva jau nebetalpina informacijos :D

Regvita portretas

Kilimas

O kada ketvirtadienį siurbiam kilimą?:)

Tomas portretas

Žiūrėsim

Žiūrėsim, gal po :) (o gal prieš? Ką manot?)  :)

Vilma portretas

Dar nežinau

Dar nežinau. Gal netgi būt geriau penktadienį? Kol vieni dėlios kėdes p. namuose, kiti siurbs kilimą ir iškart jį ten paties prie šoninio altoriaus :) Dar nuspręsim tiksliau, bet manau, kad penktadienį :)

Tomas portretas

Taip...

Tesingai :)
Dėl Velyknakčio - dar nežinau, o žinosiu tik maždaug šeštadienį :)

Lolita portretas

Ačiū

Oo, ačiū Vilma :))) būtų labai įdomu išgirsti išsamiau, plačiau ką kalbėjo. Dėl rytojaus ir penktadienio Pamaldų nieko negarantuoju, nežinau, ar visur galėsiu dalyvauti, bet į adoraciją būtinai ateisiu :)) O ji kaip vyks? Tyloje? :)

Dėl šeštadienio, tai taip, eisiu, nešiu, dalinsiu atvirukus ir vakare būsiu :)) Ar po Velyknakčio liksiu, nežinau, nes ryte, deja, laukia ilga kelionė svetur. Bet jei ne buvimu, tai mintimis tikrai būsiu su jumis. :))

Vilma portretas

Ei :))

Ei :)) Man rodos Arūnė įrašinėjo tą Povilo pasakojimą, tik nesu tikra ar įsirašė :D Jei ką - galėsi paklausyt :)

O adoracija vyks visaip. Bent jau aš manau, kad kaip tą valandą esantis žmogus sugalvos garbint, taip ir garbins. Aš, jaučiu, nešiuos gitarą... Tau siūlau neštis kitą prietaisą :)

Tomas portretas

Neįrašė

Neįrašė :D Po pokalbio paėmė jin tą mp3 ir sako: nepaspaudžiau... :D

Vilma portretas

Kaip melstis?

Jaučiu, kad būsiu primelavus :s Ačiū Gedui, kuris man visada apšviečia protą :) Penktadienį, tada, kada bus adoracija, tai bus ne šiaip adoracija, o budėjimas. Budėjimas prie kapo, laukiant prisikeliančio Kristaus. Ir tikrai tuomet budėt bet kaip negalima... Juk nepradėsi giedoti "Jėzau, Tu Karalius, mūsų Viešpats Tu esi, esantis čia tarp mūsų Tu...", nes Jo paprasčiausiai tarp mūsų tada nebus. Ir iš tikrųjų... Kaip galima melstis budint prie kapo?

Lolita portretas

Klausimas

Tikrai geras klausimas, net ir aš nežinau. :/ Galbūt tiktų tokios giesmės, kurios skatina laukimą, romumą, pasiaukojimą... Hm... Pvz, "Gyvojo vandens šaltiniuos", "Tavim kvėpuoju aš" ? Nežinau, nežinau...

Vilma portretas

O aš

O aš kažkaip net nežinau ar giesmės tiktų... Gal čia kunigai geriau žino. Būtų gerai išgirsti jų patarimą ir paaiškinimą dėl tos nakties.

MoMaMo portretas

Šiandien

O aš galvojau, kad čia man vienai tokia nepaaiškinama nuotaika užėjo. :)) Nepastebėjau, kaip greitai prabėgo šv. Mišios. Staigiai. It žaibas. Bet nors viskas vyko taip nesustabdomai, jaučiau, kaip Jis buvo visai čia pat, tarp mūsų. Ir tas jausmas, kai VISI ėjom priimti Jėzaus, priimti į savo širdį, gyvenimą, priimti bendrystę, perimti Jo misiją... Nežinau, ar tai galima apsakyt žodžiais. Tai reikia pajaust. O šįvakar jautėsi itin smarkiai. Ir, atrodo, nereikėjo nieko neįprasto padaryt, tačiau gavom tikrai ypatingą laiką, ypatingą dovaną. :)

Vilma portretas

:)

Laikas visada yra dovana :)

MoMaMo portretas

Laikas

Kurią reikia branginti ir nešvaistyti veltui. (?) :)

Vilma portretas

Taip

Kad ir kaip nesigautų, bet taip :)

Karolism portretas

Apmaudas

Nes paskui galime gailėtis, jeigu iššvaistysime savo laiką...

vilma k portretas

:)

Tai paveskit savo "darbotvarkę" Dievui. Ir tegul "laikrodžio laikas" virsta "Dievo laiku", o Dievo laikas visada yra laiko pilnatvė. :)

Laimutė portretas

Ne tavo laikas

Savo laiką... Hmmm... Tada jau būtum vertas pavydo.:)

Kadangi Dievas laiką sukūrė, tai jis ir priklauso Dievui... (čia tik aš taip manau)

Mano laikas, Dieve, tavo rankoj...
...Tu mus apsaugai ir gali keist viską...
(Priegiesmis)

web sprendimas c-4